Zerdüştîler'in özel takdis duaları bulmacada nedir?

Zerdüştîler'in özel takdis duaları“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Zerdüştîler'in özel takdis duaları” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Zerdüştîler'in özel takdis duaları“ sorusuna cevap olarak “AFRIN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

sözlükte zerdüştîlerin özel takdis duaları, zerdüştîlerin özel takdis duaları, bulmaca zerdüştîlerin özel takdis duaları, zerdüştîlerin özel takdis duaları açıklaması, bulmacada zerdüştîlerin özel takdis duaları, zerdüştîlerin özel takdis duaları ne demek, zerdüştîlerin özel takdis duaları tanımı, bulmaca çözümü zerdüştîlerin özel takdis duaları, sözlük zerdüştîlerin özel takdis duaları, zerdüştîlerin özel takdis duaları nedir, bulmaca soruları zerdüştîlerin özel takdis duaları, bulmaca sözlüğü 'zerdüştîlerin özel takdis duaları', sözlükte zerdüştîlerin özel takdis duaları ne