Zerdüşt dininde kutsal bitki ve ondan yapılan içki bulmacada nedir?

Zerdüşt dininde kutsal bitki ve ondan yapılan içki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Zerdüşt dininde kutsal bitki ve ondan yapılan içki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Zerdüşt dininde kutsal bitki ve ondan yapılan içki“ sorusuna cevap olarak “HAOMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

sözlükte zerdüşt dininde kutsal bitki ve ondan yapılan içki, bulmaca zerdüşt dininde kutsal bitki ve ondan yapılan içki, sözlük zerdüşt dininde kutsal bitki ve ondan yapılan içki, sözlükte zerdüşt dininde kutsal bitki ve ondan yapılan içki ne, zerdüşt dininde kutsal bitki ve ondan yapılan içki, zerdüşt dininde kutsal bitki ve ondan yapılan içki ne demek, zerdüşt dininde kutsal bitki ve ondan yapılan içki tanımı, bulmaca çözümü zerdüşt dininde kutsal bitki ve ondan yapılan içki, zerdüşt dininde kutsal bitki ve ondan yapılan içki nedir, zerdüşt dininde kutsal bitki ve ondan yapılan içki açıklaması, bulmaca soruları zerdüşt dininde kutsal bitki ve ondan yapılan içki, bulmaca sözlüğü 'zerdüşt dininde kutsal bitki ve ondan yapılan içki', bulmacada zerdüşt dininde kutsal bitki ve ondan yapılan içki