Zerdüşt dinî takviminde ayın 9.günü bulmacada nedir?

Zerdüşt dinî takviminde ayın 9.günü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Zerdüşt dinî takviminde ayın 9.günü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Zerdüşt dinî takviminde ayın 9.günü“ sorusuna cevap olarak “ADAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

zerdüşt dinî takviminde ayın 9.günü ne demek, sözlük zerdüşt dinî takviminde ayın 9.günü, zerdüşt dinî takviminde ayın 9.günü açıklaması, zerdüşt dinî takviminde ayın 9.günü, bulmacada zerdüşt dinî takviminde ayın 9.günü, sözlükte zerdüşt dinî takviminde ayın 9.günü ne, zerdüşt dinî takviminde ayın 9.günü nedir, bulmaca çözümü zerdüşt dinî takviminde ayın 9.günü, bulmaca sözlüğü 'zerdüşt dinî takviminde ayın 9.günü', zerdüşt dinî takviminde ayın 9.günü tanımı, bulmaca soruları zerdüşt dinî takviminde ayın 9.günü, bulmaca zerdüşt dinî takviminde ayın 9.günü, sözlükte zerdüşt dinî takviminde ayın 9.günü