Zerdüşt dinî takviminde ayın 9.günü bulmacada nedir?

Zerdüşt dinî takviminde ayın 9.günü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Zerdüşt dinî takviminde ayın 9.günü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Zerdüşt dinî takviminde ayın 9.günü“ sorusuna cevap olarak “ADAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

sözlükte zerdüşt dinî takviminde ayın 9.günü ne, bulmaca sözlüğü 'zerdüşt dinî takviminde ayın 9.günü', sözlük zerdüşt dinî takviminde ayın 9.günü, zerdüşt dinî takviminde ayın 9.günü ne demek, bulmaca zerdüşt dinî takviminde ayın 9.günü, zerdüşt dinî takviminde ayın 9.günü tanımı, bulmacada zerdüşt dinî takviminde ayın 9.günü, bulmaca çözümü zerdüşt dinî takviminde ayın 9.günü, zerdüşt dinî takviminde ayın 9.günü, sözlükte zerdüşt dinî takviminde ayın 9.günü, zerdüşt dinî takviminde ayın 9.günü nedir, zerdüşt dinî takviminde ayın 9.günü açıklaması, bulmaca soruları zerdüşt dinî takviminde ayın 9.günü