Zeravent’de denilen ve kökleri halk hekimliğinde kullanılan sarılgan bitki LOĞUSA bulmacada nedir?

Zeravent’de denilen ve kökleri halk hekimliğinde kullanılan sarılgan bitki LOĞUSA“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Zeravent’de denilen ve kökleri halk hekimliğinde kullanılan sarılgan bitki LOĞUSA” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Zeravent’de denilen ve kökleri halk hekimliğinde kullanılan sarılgan bitki LOĞUSA“ sorusuna cevap olarak “OTU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı81

Anahtar Kelimeler:

sözlükte zeravent’de denilen ve kökleri halk hekimliğinde kullanılan sarılgan bitki loğusa ne, zeravent’de denilen ve kökleri halk hekimliğinde kullanılan sarılgan bitki loğusa açıklaması, zeravent’de denilen ve kökleri halk hekimliğinde kullanılan sarılgan bitki loğusa, zeravent’de denilen ve kökleri halk hekimliğinde kullanılan sarılgan bitki loğusa ne demek, bulmaca soruları zeravent’de denilen ve kökleri halk hekimliğinde kullanılan sarılgan bitki loğusa, zeravent’de denilen ve kökleri halk hekimliğinde kullanılan sarılgan bitki loğusa tanımı, bulmaca sözlüğü 'zeravent’de denilen ve kökleri halk hekimliğinde kullanılan sarılgan bitki loğusa', sözlükte zeravent’de denilen ve kökleri halk hekimliğinde kullanılan sarılgan bitki loğusa, bulmaca çözümü zeravent’de denilen ve kökleri halk hekimliğinde kullanılan sarılgan bitki loğusa, sözlük zeravent’de denilen ve kökleri halk hekimliğinde kullanılan sarılgan bitki loğusa, bulmacada zeravent’de denilen ve kökleri halk hekimliğinde kullanılan sarılgan bitki loğusa, bulmaca zeravent’de denilen ve kökleri halk hekimliğinde kullanılan sarılgan bitki loğusa, zeravent’de denilen ve kökleri halk hekimliğinde kullanılan sarılgan bitki loğusa nedir