Zenci Afrikası'nda kullanılan nefesli bir çalgı bulmacada nedir?

Zenci Afrikası'nda kullanılan nefesli bir çalgı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Zenci Afrikası'nda kullanılan nefesli bir çalgı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Zenci Afrikası'nda kullanılan nefesli bir çalgı“ sorusuna cevap olarak “MBİRA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

zenci afrikasında kullanılan nefesli bir çalgı, sözlükte zenci afrikasında kullanılan nefesli bir çalgı ne, bulmaca sözlüğü 'zenci afrikasında kullanılan nefesli bir çalgı', sözlükte zenci afrikasında kullanılan nefesli bir çalgı, zenci afrikasında kullanılan nefesli bir çalgı açıklaması, zenci afrikasında kullanılan nefesli bir çalgı ne demek, bulmaca zenci afrikasında kullanılan nefesli bir çalgı, bulmacada zenci afrikasında kullanılan nefesli bir çalgı, bulmaca soruları zenci afrikasında kullanılan nefesli bir çalgı, zenci afrikasında kullanılan nefesli bir çalgı tanımı, bulmaca çözümü zenci afrikasında kullanılan nefesli bir çalgı, sözlük zenci afrikasında kullanılan nefesli bir çalgı, zenci afrikasında kullanılan nefesli bir çalgı nedir