Zaman zaman ortaya çıkan alkoliklik bulmacada nedir?

Zaman zaman ortaya çıkan alkoliklik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Zaman zaman ortaya çıkan alkoliklik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Zaman zaman ortaya çıkan alkoliklik“ sorusuna cevap olarak “DİPSOMANİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

zaman zaman ortaya çıkan alkoliklik tanımı, sözlükte zaman zaman ortaya çıkan alkoliklik ne, bulmaca sözlüğü 'zaman zaman ortaya çıkan alkoliklik', sözlük zaman zaman ortaya çıkan alkoliklik, sözlükte zaman zaman ortaya çıkan alkoliklik, bulmaca zaman zaman ortaya çıkan alkoliklik, zaman zaman ortaya çıkan alkoliklik nedir, bulmacada zaman zaman ortaya çıkan alkoliklik, bulmaca çözümü zaman zaman ortaya çıkan alkoliklik, zaman zaman ortaya çıkan alkoliklik açıklaması, zaman zaman ortaya çıkan alkoliklik, bulmaca soruları zaman zaman ortaya çıkan alkoliklik, zaman zaman ortaya çıkan alkoliklik ne demek