Zührevi hastalıklardan korkma bulmacada nedir?

Zührevi hastalıklardan korkma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Zührevi hastalıklardan korkma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Zührevi hastalıklardan korkma“ sorusuna cevap olarak “VENEREOFOBİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

zührevi hastalıklardan korkma nedir, bulmaca sözlüğü 'zührevi hastalıklardan korkma', sözlükte zührevi hastalıklardan korkma, sözlük zührevi hastalıklardan korkma, zührevi hastalıklardan korkma açıklaması, bulmaca çözümü zührevi hastalıklardan korkma, bulmaca zührevi hastalıklardan korkma, bulmaca soruları zührevi hastalıklardan korkma, bulmacada zührevi hastalıklardan korkma, zührevi hastalıklardan korkma tanımı, zührevi hastalıklardan korkma, sözlükte zührevi hastalıklardan korkma ne, zührevi hastalıklardan korkma ne demek