Yurdumuzun yüksek kesimlerinde yaşayan ve “ur keklik” de denilen yerli bir bulmacada nedir?

Yurdumuzun yüksek kesimlerinde yaşayan ve “ur keklik” de denilen yerli bir“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yurdumuzun yüksek kesimlerinde yaşayan ve “ur keklik” de denilen yerli bir” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yurdumuzun yüksek kesimlerinde yaşayan ve “ur keklik” de denilen yerli bir“ sorusuna cevap olarak “KEVDERE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

sözlükte yurdumuzun yüksek kesimlerinde yaşayan ve “ur keklik” de denilen yerli bir, yurdumuzun yüksek kesimlerinde yaşayan ve “ur keklik” de denilen yerli bir nedir, sözlük yurdumuzun yüksek kesimlerinde yaşayan ve “ur keklik” de denilen yerli bir, yurdumuzun yüksek kesimlerinde yaşayan ve “ur keklik” de denilen yerli bir açıklaması, bulmaca çözümü yurdumuzun yüksek kesimlerinde yaşayan ve “ur keklik” de denilen yerli bir, yurdumuzun yüksek kesimlerinde yaşayan ve “ur keklik” de denilen yerli bir ne demek, bulmaca sözlüğü 'yurdumuzun yüksek kesimlerinde yaşayan ve “ur keklik” de denilen yerli bir', sözlükte yurdumuzun yüksek kesimlerinde yaşayan ve “ur keklik” de denilen yerli bir ne, bulmaca yurdumuzun yüksek kesimlerinde yaşayan ve “ur keklik” de denilen yerli bir, bulmacada yurdumuzun yüksek kesimlerinde yaşayan ve “ur keklik” de denilen yerli bir, yurdumuzun yüksek kesimlerinde yaşayan ve “ur keklik” de denilen yerli bir tanımı, yurdumuzun yüksek kesimlerinde yaşayan ve “ur keklik” de denilen yerli bir, bulmaca soruları yurdumuzun yüksek kesimlerinde yaşayan ve “ur keklik” de denilen yerli bir