Yurdumuzun sularında yaşayan ördeğe benzer bir kuş bulmacada nedir?

Yurdumuzun sularında yaşayan ördeğe benzer bir kuş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yurdumuzun sularında yaşayan ördeğe benzer bir kuş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yurdumuzun sularında yaşayan ördeğe benzer bir kuş“ sorusuna cevap olarak “KIRIK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları yurdumuzun sularında yaşayan ördeğe benzer bir kuş, yurdumuzun sularında yaşayan ördeğe benzer bir kuş ne demek, sözlük yurdumuzun sularında yaşayan ördeğe benzer bir kuş, yurdumuzun sularında yaşayan ördeğe benzer bir kuş açıklaması, bulmaca yurdumuzun sularında yaşayan ördeğe benzer bir kuş, yurdumuzun sularında yaşayan ördeğe benzer bir kuş nedir, bulmaca sözlüğü 'yurdumuzun sularında yaşayan ördeğe benzer bir kuş', sözlükte yurdumuzun sularında yaşayan ördeğe benzer bir kuş ne, yurdumuzun sularında yaşayan ördeğe benzer bir kuş, bulmaca çözümü yurdumuzun sularında yaşayan ördeğe benzer bir kuş, yurdumuzun sularında yaşayan ördeğe benzer bir kuş tanımı, bulmacada yurdumuzun sularında yaşayan ördeğe benzer bir kuş, sözlükte yurdumuzun sularında yaşayan ördeğe benzer bir kuş