Yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan bir cins ördek bulmacada nedir?

Yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan bir cins ördek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan bir cins ördek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan bir cins ördek“ sorusuna cevap olarak “KIRIK”, “PATKA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı54

Anahtar Kelimeler:

sözlükte yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan bir cins ördek ne, bulmaca çözümü yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan bir cins ördek, yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan bir cins ördek açıklaması, bulmaca soruları yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan bir cins ördek, bulmaca sözlüğü 'yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan bir cins ördek', sözlükte yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan bir cins ördek, yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan bir cins ördek ne demek, yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan bir cins ördek tanımı, bulmaca yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan bir cins ördek, yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan bir cins ördek nedir, sözlük yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan bir cins ördek, bulmacada yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan bir cins ördek, yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan bir cins ördek