Yurdumuzun batısında bir körfez bulmacada nedir?

Yurdumuzun batısında bir körfez“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yurdumuzun batısında bir körfez” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yurdumuzun batısında bir körfez“ sorusuna cevap olarak “SAROS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

yurdumuzun batısında bir körfez nedir, sözlükte yurdumuzun batısında bir körfez, bulmaca sözlüğü 'yurdumuzun batısında bir körfez', bulmaca yurdumuzun batısında bir körfez, yurdumuzun batısında bir körfez, sözlükte yurdumuzun batısında bir körfez ne, yurdumuzun batısında bir körfez açıklaması, sözlük yurdumuzun batısında bir körfez, yurdumuzun batısında bir körfez ne demek, yurdumuzun batısında bir körfez tanımı, bulmacada yurdumuzun batısında bir körfez, bulmaca soruları yurdumuzun batısında bir körfez, bulmaca çözümü yurdumuzun batısında bir körfez