Yurdumuzda yetişen sofralık bir üzüm cinsi bulmacada nedir?

Yurdumuzda yetişen sofralık bir üzüm cinsi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yurdumuzda yetişen sofralık bir üzüm cinsi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yurdumuzda yetişen sofralık bir üzüm cinsi“ sorusuna cevap olarak “HÖNÜSÜ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

sözlükte yurdumuzda yetişen sofralık bir üzüm cinsi, bulmaca yurdumuzda yetişen sofralık bir üzüm cinsi, bulmaca çözümü yurdumuzda yetişen sofralık bir üzüm cinsi, bulmaca sözlüğü 'yurdumuzda yetişen sofralık bir üzüm cinsi', bulmaca soruları yurdumuzda yetişen sofralık bir üzüm cinsi, yurdumuzda yetişen sofralık bir üzüm cinsi nedir, yurdumuzda yetişen sofralık bir üzüm cinsi açıklaması, yurdumuzda yetişen sofralık bir üzüm cinsi tanımı, bulmacada yurdumuzda yetişen sofralık bir üzüm cinsi, yurdumuzda yetişen sofralık bir üzüm cinsi ne demek, sözlükte yurdumuzda yetişen sofralık bir üzüm cinsi ne, sözlük yurdumuzda yetişen sofralık bir üzüm cinsi, yurdumuzda yetişen sofralık bir üzüm cinsi