Yurdumuzda yetişen ıtırlı bir bitki ve bu bitkiden yapılan sıcak içecek bulmacada nedir?

Yurdumuzda yetişen ıtırlı bir bitki ve bu bitkiden yapılan sıcak içecek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yurdumuzda yetişen ıtırlı bir bitki ve bu bitkiden yapılan sıcak içecek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yurdumuzda yetişen ıtırlı bir bitki ve bu bitkiden yapılan sıcak içecek“ sorusuna cevap olarak “ADAÇAYI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı71

Anahtar Kelimeler:

yurdumuzda yetişen ıtırlı bir bitki ve bu bitkiden yapılan sıcak içecek açıklaması, sözlükte yurdumuzda yetişen ıtırlı bir bitki ve bu bitkiden yapılan sıcak içecek ne, bulmaca sözlüğü 'yurdumuzda yetişen ıtırlı bir bitki ve bu bitkiden yapılan sıcak içecek', bulmacada yurdumuzda yetişen ıtırlı bir bitki ve bu bitkiden yapılan sıcak içecek, sözlük yurdumuzda yetişen ıtırlı bir bitki ve bu bitkiden yapılan sıcak içecek, yurdumuzda yetişen ıtırlı bir bitki ve bu bitkiden yapılan sıcak içecek, sözlükte yurdumuzda yetişen ıtırlı bir bitki ve bu bitkiden yapılan sıcak içecek, bulmaca yurdumuzda yetişen ıtırlı bir bitki ve bu bitkiden yapılan sıcak içecek, bulmaca soruları yurdumuzda yetişen ıtırlı bir bitki ve bu bitkiden yapılan sıcak içecek, bulmaca çözümü yurdumuzda yetişen ıtırlı bir bitki ve bu bitkiden yapılan sıcak içecek, yurdumuzda yetişen ıtırlı bir bitki ve bu bitkiden yapılan sıcak içecek nedir, yurdumuzda yetişen ıtırlı bir bitki ve bu bitkiden yapılan sıcak içecek tanımı, yurdumuzda yetişen ıtırlı bir bitki ve bu bitkiden yapılan sıcak içecek ne demek