Yurdumuza özgü bir kayısı türü bulmacada nedir?

Yurdumuza özgü bir kayısı türü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yurdumuza özgü bir kayısı türü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yurdumuza özgü bir kayısı türü“ sorusuna cevap olarak “TOKALOĞLU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

yurdumuza özgü bir kayısı türü, yurdumuza özgü bir kayısı türü açıklaması, sözlükte yurdumuza özgü bir kayısı türü ne, yurdumuza özgü bir kayısı türü ne demek, yurdumuza özgü bir kayısı türü nedir, sözlük yurdumuza özgü bir kayısı türü, bulmaca yurdumuza özgü bir kayısı türü, sözlükte yurdumuza özgü bir kayısı türü, bulmaca soruları yurdumuza özgü bir kayısı türü, yurdumuza özgü bir kayısı türü tanımı, bulmacada yurdumuza özgü bir kayısı türü, bulmaca çözümü yurdumuza özgü bir kayısı türü, bulmaca sözlüğü 'yurdumuza özgü bir kayısı türü'