Yunus balıklarının yetiştirildiği ve seyircilere gösteri yaptırıldığı deniz bulmacada nedir?

Yunus balıklarının yetiştirildiği ve seyircilere gösteri yaptırıldığı deniz“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yunus balıklarının yetiştirildiği ve seyircilere gösteri yaptırıldığı deniz” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yunus balıklarının yetiştirildiği ve seyircilere gösteri yaptırıldığı deniz“ sorusuna cevap olarak “DELFİNARYUM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca yunus balıklarının yetiştirildiği ve seyircilere gösteri yaptırıldığı deniz, sözlük yunus balıklarının yetiştirildiği ve seyircilere gösteri yaptırıldığı deniz, bulmaca sözlüğü 'yunus balıklarının yetiştirildiği ve seyircilere gösteri yaptırıldığı deniz', yunus balıklarının yetiştirildiği ve seyircilere gösteri yaptırıldığı deniz açıklaması, sözlükte yunus balıklarının yetiştirildiği ve seyircilere gösteri yaptırıldığı deniz ne, yunus balıklarının yetiştirildiği ve seyircilere gösteri yaptırıldığı deniz ne demek, yunus balıklarının yetiştirildiği ve seyircilere gösteri yaptırıldığı deniz, bulmaca soruları yunus balıklarının yetiştirildiği ve seyircilere gösteri yaptırıldığı deniz, yunus balıklarının yetiştirildiği ve seyircilere gösteri yaptırıldığı deniz nedir, bulmacada yunus balıklarının yetiştirildiği ve seyircilere gösteri yaptırıldığı deniz, bulmaca çözümü yunus balıklarının yetiştirildiği ve seyircilere gösteri yaptırıldığı deniz, yunus balıklarının yetiştirildiği ve seyircilere gösteri yaptırıldığı deniz tanımı, sözlükte yunus balıklarının yetiştirildiği ve seyircilere gösteri yaptırıldığı deniz