Yunanistan’ın kuzeybatısında Akdenizin kolu olan İyon Denizi’nde bir ada bulmacada nedir?

Yunanistan’ın kuzeybatısında Akdenizin kolu olan İyon Denizi’nde bir ada“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yunanistan’ın kuzeybatısında Akdenizin kolu olan İyon Denizi’nde bir ada” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yunanistan’ın kuzeybatısında Akdenizin kolu olan İyon Denizi’nde bir ada“ sorusuna cevap olarak “KORFU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı72

Anahtar Kelimeler:

yunanistan’ın kuzeybatısında akdenizin kolu olan i̇yon denizi’nde bir ada ne demek, bulmaca yunanistan’ın kuzeybatısında akdenizin kolu olan i̇yon denizi’nde bir ada, sözlük yunanistan’ın kuzeybatısında akdenizin kolu olan i̇yon denizi’nde bir ada, yunanistan’ın kuzeybatısında akdenizin kolu olan i̇yon denizi’nde bir ada, sözlükte yunanistan’ın kuzeybatısında akdenizin kolu olan i̇yon denizi’nde bir ada, sözlükte yunanistan’ın kuzeybatısında akdenizin kolu olan i̇yon denizi’nde bir ada ne, bulmaca çözümü yunanistan’ın kuzeybatısında akdenizin kolu olan i̇yon denizi’nde bir ada, yunanistan’ın kuzeybatısında akdenizin kolu olan i̇yon denizi’nde bir ada tanımı, bulmaca soruları yunanistan’ın kuzeybatısında akdenizin kolu olan i̇yon denizi’nde bir ada, yunanistan’ın kuzeybatısında akdenizin kolu olan i̇yon denizi’nde bir ada açıklaması, bulmaca sözlüğü 'yunanistan’ın kuzeybatısında akdenizin kolu olan i̇yon denizi’nde bir ada', yunanistan’ın kuzeybatısında akdenizin kolu olan i̇yon denizi’nde bir ada nedir, bulmacada yunanistan’ın kuzeybatısında akdenizin kolu olan i̇yon denizi’nde bir ada