Yumurtalıktan kaynaklanan ve ender görülen bir tümör bulmacada nedir?

Yumurtalıktan kaynaklanan ve ender görülen bir tümör“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yumurtalıktan kaynaklanan ve ender görülen bir tümör” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yumurtalıktan kaynaklanan ve ender görülen bir tümör“ sorusuna cevap olarak “LUTEOM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

yumurtalıktan kaynaklanan ve ender görülen bir tümör nedir, yumurtalıktan kaynaklanan ve ender görülen bir tümör ne demek, yumurtalıktan kaynaklanan ve ender görülen bir tümör tanımı, sözlük yumurtalıktan kaynaklanan ve ender görülen bir tümör, bulmaca çözümü yumurtalıktan kaynaklanan ve ender görülen bir tümör, yumurtalıktan kaynaklanan ve ender görülen bir tümör açıklaması, sözlükte yumurtalıktan kaynaklanan ve ender görülen bir tümör, sözlükte yumurtalıktan kaynaklanan ve ender görülen bir tümör ne, bulmacada yumurtalıktan kaynaklanan ve ender görülen bir tümör, bulmaca yumurtalıktan kaynaklanan ve ender görülen bir tümör, yumurtalıktan kaynaklanan ve ender görülen bir tümör, bulmaca soruları yumurtalıktan kaynaklanan ve ender görülen bir tümör, bulmaca sözlüğü 'yumurtalıktan kaynaklanan ve ender görülen bir tümör'