Yumurta biçiminde yapılan ve sekiz deliği bulunan üflemeli bir çalgı bulmacada nedir?

Yumurta biçiminde yapılan ve sekiz deliği bulunan üflemeli bir çalgı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yumurta biçiminde yapılan ve sekiz deliği bulunan üflemeli bir çalgı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yumurta biçiminde yapılan ve sekiz deliği bulunan üflemeli bir çalgı“ sorusuna cevap olarak “OKARİNA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı68

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları yumurta biçiminde yapılan ve sekiz deliği bulunan üflemeli bir çalgı, bulmaca sözlüğü 'yumurta biçiminde yapılan ve sekiz deliği bulunan üflemeli bir çalgı', yumurta biçiminde yapılan ve sekiz deliği bulunan üflemeli bir çalgı açıklaması, bulmacada yumurta biçiminde yapılan ve sekiz deliği bulunan üflemeli bir çalgı, yumurta biçiminde yapılan ve sekiz deliği bulunan üflemeli bir çalgı, yumurta biçiminde yapılan ve sekiz deliği bulunan üflemeli bir çalgı tanımı, sözlükte yumurta biçiminde yapılan ve sekiz deliği bulunan üflemeli bir çalgı ne, yumurta biçiminde yapılan ve sekiz deliği bulunan üflemeli bir çalgı nedir, sözlük yumurta biçiminde yapılan ve sekiz deliği bulunan üflemeli bir çalgı, bulmaca çözümü yumurta biçiminde yapılan ve sekiz deliği bulunan üflemeli bir çalgı, bulmaca yumurta biçiminde yapılan ve sekiz deliği bulunan üflemeli bir çalgı, sözlükte yumurta biçiminde yapılan ve sekiz deliği bulunan üflemeli bir çalgı, yumurta biçiminde yapılan ve sekiz deliği bulunan üflemeli bir çalgı ne demek