Yumuşakçaların Kabuklarını İnceleyen Bilim Dalı bulmacada nedir?

Yumuşakçaların Kabuklarını İnceleyen Bilim Dalı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yumuşakçaların Kabuklarını İnceleyen Bilim Dalı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yumuşakçaların Kabuklarını İnceleyen Bilim Dalı“ sorusuna cevap olarak “KONKİLİYOLOJİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

yumuşakçaların kabuklarını i̇nceleyen bilim dalı ne demek, yumuşakçaların kabuklarını i̇nceleyen bilim dalı tanımı, yumuşakçaların kabuklarını i̇nceleyen bilim dalı, bulmacada yumuşakçaların kabuklarını i̇nceleyen bilim dalı, bulmaca soruları yumuşakçaların kabuklarını i̇nceleyen bilim dalı, bulmaca çözümü yumuşakçaların kabuklarını i̇nceleyen bilim dalı, bulmaca sözlüğü 'yumuşakçaların kabuklarını i̇nceleyen bilim dalı', yumuşakçaların kabuklarını i̇nceleyen bilim dalı açıklaması, sözlükte yumuşakçaların kabuklarını i̇nceleyen bilim dalı, bulmaca yumuşakçaların kabuklarını i̇nceleyen bilim dalı, yumuşakçaların kabuklarını i̇nceleyen bilim dalı nedir, sözlük yumuşakçaların kabuklarını i̇nceleyen bilim dalı, sözlükte yumuşakçaların kabuklarını i̇nceleyen bilim dalı ne