Yufkanın arasına kıyma dürerek yapılan yemek bulmacada nedir?

Yufkanın arasına kıyma dürerek yapılan yemek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yufkanın arasına kıyma dürerek yapılan yemek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yufkanın arasına kıyma dürerek yapılan yemek“ sorusuna cevap olarak “GOCAGÖRMEZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

sözlükte yufkanın arasına kıyma dürerek yapılan yemek, yufkanın arasına kıyma dürerek yapılan yemek ne demek, sözlükte yufkanın arasına kıyma dürerek yapılan yemek ne, bulmaca sözlüğü 'yufkanın arasına kıyma dürerek yapılan yemek', yufkanın arasına kıyma dürerek yapılan yemek, yufkanın arasına kıyma dürerek yapılan yemek açıklaması, bulmaca yufkanın arasına kıyma dürerek yapılan yemek, bulmaca çözümü yufkanın arasına kıyma dürerek yapılan yemek, bulmaca soruları yufkanın arasına kıyma dürerek yapılan yemek, bulmacada yufkanın arasına kıyma dürerek yapılan yemek, yufkanın arasına kıyma dürerek yapılan yemek tanımı, yufkanın arasına kıyma dürerek yapılan yemek nedir, sözlük yufkanın arasına kıyma dürerek yapılan yemek