Yufkanın Üst Üste Konulması İle Yapılan Bir Çeşit Yağlı Börek bulmacada nedir?

Yufkanın Üst Üste Konulması İle Yapılan Bir Çeşit Yağlı Börek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yufkanın Üst Üste Konulması İle Yapılan Bir Çeşit Yağlı Börek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yufkanın Üst Üste Konulması İle Yapılan Bir Çeşit Yağlı Börek“ sorusuna cevap olarak “GATMER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı61

Anahtar Kelimeler:

yufkanın üst üste konulması i̇le yapılan bir çeşit yağlı börek açıklaması, bulmaca çözümü yufkanın üst üste konulması i̇le yapılan bir çeşit yağlı börek, bulmaca soruları yufkanın üst üste konulması i̇le yapılan bir çeşit yağlı börek, yufkanın üst üste konulması i̇le yapılan bir çeşit yağlı börek nedir, yufkanın üst üste konulması i̇le yapılan bir çeşit yağlı börek tanımı, sözlükte yufkanın üst üste konulması i̇le yapılan bir çeşit yağlı börek, sözlükte yufkanın üst üste konulması i̇le yapılan bir çeşit yağlı börek ne, sözlük yufkanın üst üste konulması i̇le yapılan bir çeşit yağlı börek, yufkanın üst üste konulması i̇le yapılan bir çeşit yağlı börek, bulmacada yufkanın üst üste konulması i̇le yapılan bir çeşit yağlı börek, bulmaca sözlüğü 'yufkanın üst üste konulması i̇le yapılan bir çeşit yağlı börek', bulmaca yufkanın üst üste konulması i̇le yapılan bir çeşit yağlı börek, yufkanın üst üste konulması i̇le yapılan bir çeşit yağlı börek ne demek