Yufkadan yapılan yoğurtlu ekmek bulmacada nedir?

Yufkadan yapılan yoğurtlu ekmek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yufkadan yapılan yoğurtlu ekmek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yufkadan yapılan yoğurtlu ekmek“ sorusuna cevap olarak “SİRON”, “SURUN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

yufkadan yapılan yoğurtlu ekmek ne demek, yufkadan yapılan yoğurtlu ekmek nedir, bulmaca yufkadan yapılan yoğurtlu ekmek, sözlükte yufkadan yapılan yoğurtlu ekmek, yufkadan yapılan yoğurtlu ekmek açıklaması, bulmacada yufkadan yapılan yoğurtlu ekmek, sözlükte yufkadan yapılan yoğurtlu ekmek ne, yufkadan yapılan yoğurtlu ekmek, bulmaca sözlüğü 'yufkadan yapılan yoğurtlu ekmek', sözlük yufkadan yapılan yoğurtlu ekmek, yufkadan yapılan yoğurtlu ekmek tanımı, bulmaca soruları yufkadan yapılan yoğurtlu ekmek, bulmaca çözümü yufkadan yapılan yoğurtlu ekmek