Yufka Ekmek İle Yapılan Yemek bulmacada nedir?

Yufka Ekmek İle Yapılan Yemek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yufka Ekmek İle Yapılan Yemek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yufka Ekmek İle Yapılan Yemek“ sorusuna cevap olarak “GUYMAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

sözlükte yufka ekmek i̇le yapılan yemek, yufka ekmek i̇le yapılan yemek nedir, bulmaca soruları yufka ekmek i̇le yapılan yemek, yufka ekmek i̇le yapılan yemek tanımı, bulmaca sözlüğü 'yufka ekmek i̇le yapılan yemek', bulmaca yufka ekmek i̇le yapılan yemek, bulmaca çözümü yufka ekmek i̇le yapılan yemek, yufka ekmek i̇le yapılan yemek, yufka ekmek i̇le yapılan yemek ne demek, yufka ekmek i̇le yapılan yemek açıklaması, sözlükte yufka ekmek i̇le yapılan yemek ne, bulmacada yufka ekmek i̇le yapılan yemek, sözlük yufka ekmek i̇le yapılan yemek