Yontulmuş Odunun Üzerinde Kalan Pürüzler bulmacada nedir?

Yontulmuş Odunun Üzerinde Kalan Pürüzler“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yontulmuş Odunun Üzerinde Kalan Pürüzler” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yontulmuş Odunun Üzerinde Kalan Pürüzler“ sorusuna cevap olarak “KOTUR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

yontulmuş odunun üzerinde kalan pürüzler açıklaması, bulmaca yontulmuş odunun üzerinde kalan pürüzler, sözlük yontulmuş odunun üzerinde kalan pürüzler, bulmaca çözümü yontulmuş odunun üzerinde kalan pürüzler, bulmacada yontulmuş odunun üzerinde kalan pürüzler, yontulmuş odunun üzerinde kalan pürüzler, bulmaca sözlüğü 'yontulmuş odunun üzerinde kalan pürüzler', sözlükte yontulmuş odunun üzerinde kalan pürüzler, yontulmuş odunun üzerinde kalan pürüzler nedir, bulmaca soruları yontulmuş odunun üzerinde kalan pürüzler, yontulmuş odunun üzerinde kalan pürüzler tanımı, sözlükte yontulmuş odunun üzerinde kalan pürüzler ne, yontulmuş odunun üzerinde kalan pürüzler ne demek