Yongaları Liflerine Ayrıştıran Özel Alet bulmacada nedir?

Yongaları Liflerine Ayrıştıran Özel Alet“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yongaları Liflerine Ayrıştıran Özel Alet” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yongaları Liflerine Ayrıştıran Özel Alet“ sorusuna cevap olarak “DEFİBRATÖR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları yongaları liflerine ayrıştıran özel alet, bulmaca çözümü yongaları liflerine ayrıştıran özel alet, yongaları liflerine ayrıştıran özel alet tanımı, sözlükte yongaları liflerine ayrıştıran özel alet ne, yongaları liflerine ayrıştıran özel alet nedir, bulmaca sözlüğü 'yongaları liflerine ayrıştıran özel alet', yongaları liflerine ayrıştıran özel alet ne demek, yongaları liflerine ayrıştıran özel alet açıklaması, yongaları liflerine ayrıştıran özel alet, sözlük yongaları liflerine ayrıştıran özel alet, bulmacada yongaları liflerine ayrıştıran özel alet, bulmaca yongaları liflerine ayrıştıran özel alet, sözlükte yongaları liflerine ayrıştıran özel alet