Yolları koruyup gözeten görevli bulmacada nedir?

Yolları koruyup gözeten görevli“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yolları koruyup gözeten görevli” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yolları koruyup gözeten görevli“ sorusuna cevap olarak “YASAVUL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'yolları koruyup gözeten görevli', bulmacada yolları koruyup gözeten görevli, yolları koruyup gözeten görevli tanımı, bulmaca yolları koruyup gözeten görevli, bulmaca çözümü yolları koruyup gözeten görevli, sözlük yolları koruyup gözeten görevli, sözlükte yolları koruyup gözeten görevli ne, yolları koruyup gözeten görevli, bulmaca soruları yolları koruyup gözeten görevli, sözlükte yolları koruyup gözeten görevli, yolları koruyup gözeten görevli ne demek, yolları koruyup gözeten görevli açıklaması, yolları koruyup gözeten görevli nedir