Yol ve tarla kenarlarında yetişen otsu bir bitki bulmacada nedir?

Yol ve tarla kenarlarında yetişen otsu bir bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yol ve tarla kenarlarında yetişen otsu bir bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yol ve tarla kenarlarında yetişen otsu bir bitki“ sorusuna cevap olarak “DEVEDİKENİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'yol ve tarla kenarlarında yetişen otsu bir bitki', yol ve tarla kenarlarında yetişen otsu bir bitki tanımı, bulmaca yol ve tarla kenarlarında yetişen otsu bir bitki, yol ve tarla kenarlarında yetişen otsu bir bitki, bulmaca soruları yol ve tarla kenarlarında yetişen otsu bir bitki, bulmacada yol ve tarla kenarlarında yetişen otsu bir bitki, sözlük yol ve tarla kenarlarında yetişen otsu bir bitki, yol ve tarla kenarlarında yetişen otsu bir bitki ne demek, yol ve tarla kenarlarında yetişen otsu bir bitki açıklaması, bulmaca çözümü yol ve tarla kenarlarında yetişen otsu bir bitki, sözlükte yol ve tarla kenarlarında yetişen otsu bir bitki, sözlükte yol ve tarla kenarlarında yetişen otsu bir bitki ne, yol ve tarla kenarlarında yetişen otsu bir bitki nedir