Yoksul Düşmekten Duyulan Korku bulmacada nedir?

Yoksul Düşmekten Duyulan Korku“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yoksul Düşmekten Duyulan Korku” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yoksul Düşmekten Duyulan Korku“ sorusuna cevap olarak “ATEFOBİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü yoksul düşmekten duyulan korku, sözlükte yoksul düşmekten duyulan korku, yoksul düşmekten duyulan korku, yoksul düşmekten duyulan korku tanımı, bulmacada yoksul düşmekten duyulan korku, bulmaca soruları yoksul düşmekten duyulan korku, yoksul düşmekten duyulan korku ne demek, bulmaca sözlüğü 'yoksul düşmekten duyulan korku', yoksul düşmekten duyulan korku nedir, sözlükte yoksul düşmekten duyulan korku ne, sözlük yoksul düşmekten duyulan korku, yoksul düşmekten duyulan korku açıklaması, bulmaca yoksul düşmekten duyulan korku