Yiyecekleri dondurarak saklayan buzdolabı bulmacada nedir?

Yiyecekleri dondurarak saklayan buzdolabı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yiyecekleri dondurarak saklayan buzdolabı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yiyecekleri dondurarak saklayan buzdolabı“ sorusuna cevap olarak “DİPFRİZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

sözlük yiyecekleri dondurarak saklayan buzdolabı, bulmaca çözümü yiyecekleri dondurarak saklayan buzdolabı, bulmaca sözlüğü 'yiyecekleri dondurarak saklayan buzdolabı', bulmacada yiyecekleri dondurarak saklayan buzdolabı, yiyecekleri dondurarak saklayan buzdolabı ne demek, yiyecekleri dondurarak saklayan buzdolabı, yiyecekleri dondurarak saklayan buzdolabı açıklaması, yiyecekleri dondurarak saklayan buzdolabı tanımı, bulmaca yiyecekleri dondurarak saklayan buzdolabı, sözlükte yiyecekleri dondurarak saklayan buzdolabı, sözlükte yiyecekleri dondurarak saklayan buzdolabı ne, yiyecekleri dondurarak saklayan buzdolabı nedir, bulmaca soruları yiyecekleri dondurarak saklayan buzdolabı