Yeryuvarlağının yıl içinde Güneş’e en uzak olduğu nokta bulmacada nedir?

Yeryuvarlağının yıl içinde Güneş’e en uzak olduğu nokta“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 3 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yeryuvarlağının yıl içinde Güneş’e en uzak olduğu nokta” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yeryuvarlağının yıl içinde Güneş’e en uzak olduğu nokta“ sorusuna cevap olarak “AFEL”, “AFELİ”, “TIK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı3
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı55

Anahtar Kelimeler:

bulmacada yeryuvarlağının yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta, yeryuvarlağının yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta ne demek, yeryuvarlağının yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta tanımı, yeryuvarlağının yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta, bulmaca sözlüğü 'yeryuvarlağının yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta', bulmaca yeryuvarlağının yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta, yeryuvarlağının yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta açıklaması, sözlükte yeryuvarlağının yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta ne, bulmaca soruları yeryuvarlağının yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta, bulmaca çözümü yeryuvarlağının yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta, sözlükte yeryuvarlağının yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta, yeryuvarlağının yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta nedir, sözlük yeryuvarlağının yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta