Yeryuvarlığının yıl içinde Güneş’e en uzak olduğu nokta bulmacada nedir?

Yeryuvarlığının yıl içinde Güneş’e en uzak olduğu nokta“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yeryuvarlığının yıl içinde Güneş’e en uzak olduğu nokta” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yeryuvarlığının yıl içinde Güneş’e en uzak olduğu nokta“ sorusuna cevap olarak “AFELİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı55

Anahtar Kelimeler:

bulmacada yeryuvarlığının yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta, sözlükte yeryuvarlığının yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta ne, yeryuvarlığının yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta ne demek, bulmaca yeryuvarlığının yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta, sözlük yeryuvarlığının yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta, sözlükte yeryuvarlığının yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta, bulmaca soruları yeryuvarlığının yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta, yeryuvarlığının yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta nedir, bulmaca sözlüğü 'yeryuvarlığının yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta', yeryuvarlığının yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta tanımı, yeryuvarlığının yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta açıklaması, bulmaca çözümü yeryuvarlığının yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta, yeryuvarlığının yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta