Yeraltındaki Suyun Yeryüzüne Sızdığı Yer bulmacada nedir?

Yeraltındaki Suyun Yeryüzüne Sızdığı Yer“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yeraltındaki Suyun Yeryüzüne Sızdığı Yer” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yeraltındaki Suyun Yeryüzüne Sızdığı Yer“ sorusuna cevap olarak “AĞANAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

bulmacada yeraltındaki suyun yeryüzüne sızdığı yer, yeraltındaki suyun yeryüzüne sızdığı yer, bulmaca soruları yeraltındaki suyun yeryüzüne sızdığı yer, yeraltındaki suyun yeryüzüne sızdığı yer açıklaması, sözlük yeraltındaki suyun yeryüzüne sızdığı yer, sözlükte yeraltındaki suyun yeryüzüne sızdığı yer ne, bulmaca yeraltındaki suyun yeryüzüne sızdığı yer, sözlükte yeraltındaki suyun yeryüzüne sızdığı yer, yeraltındaki suyun yeryüzüne sızdığı yer nedir, bulmaca çözümü yeraltındaki suyun yeryüzüne sızdığı yer, bulmaca sözlüğü 'yeraltındaki suyun yeryüzüne sızdığı yer', yeraltındaki suyun yeryüzüne sızdığı yer ne demek, yeraltındaki suyun yeryüzüne sızdığı yer tanımı