Yer’in yıl içinde Güneş’e en uzak olduğu nokta bulmacada nedir?

Yer’in yıl içinde Güneş’e en uzak olduğu nokta“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yer’in yıl içinde Güneş’e en uzak olduğu nokta” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yer’in yıl içinde Güneş’e en uzak olduğu nokta“ sorusuna cevap olarak “AFEL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

yer’in yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta nedir, sözlükte yer’in yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta, bulmaca sözlüğü 'yer’in yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta', sözlük yer’in yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta, yer’in yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta açıklaması, yer’in yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta tanımı, sözlükte yer’in yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta ne, yer’in yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta, bulmaca çözümü yer’in yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta, bulmaca yer’in yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta, yer’in yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta ne demek, bulmaca soruları yer’in yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta, bulmacada yer’in yıl içinde güneş’e en uzak olduğu nokta