Yer’in ve öteki gezegenlerin Güneş’in çevresinde eliptik yörüngeler üzerind bulmacada nedir?

Yer’in ve öteki gezegenlerin Güneş’in çevresinde eliptik yörüngeler üzerind“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yer’in ve öteki gezegenlerin Güneş’in çevresinde eliptik yörüngeler üzerind” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yer’in ve öteki gezegenlerin Güneş’in çevresinde eliptik yörüngeler üzerind“ sorusuna cevap olarak “KEPLER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte yer’in ve öteki gezegenlerin güneş’in çevresinde eliptik yörüngeler üzerind, yer’in ve öteki gezegenlerin güneş’in çevresinde eliptik yörüngeler üzerind ne demek, bulmaca sözlüğü 'yer’in ve öteki gezegenlerin güneş’in çevresinde eliptik yörüngeler üzerind', sözlükte yer’in ve öteki gezegenlerin güneş’in çevresinde eliptik yörüngeler üzerind ne, bulmaca çözümü yer’in ve öteki gezegenlerin güneş’in çevresinde eliptik yörüngeler üzerind, yer’in ve öteki gezegenlerin güneş’in çevresinde eliptik yörüngeler üzerind açıklaması, yer’in ve öteki gezegenlerin güneş’in çevresinde eliptik yörüngeler üzerind, sözlük yer’in ve öteki gezegenlerin güneş’in çevresinde eliptik yörüngeler üzerind, yer’in ve öteki gezegenlerin güneş’in çevresinde eliptik yörüngeler üzerind nedir, yer’in ve öteki gezegenlerin güneş’in çevresinde eliptik yörüngeler üzerind tanımı, bulmacada yer’in ve öteki gezegenlerin güneş’in çevresinde eliptik yörüngeler üzerind, bulmaca soruları yer’in ve öteki gezegenlerin güneş’in çevresinde eliptik yörüngeler üzerind, bulmaca yer’in ve öteki gezegenlerin güneş’in çevresinde eliptik yörüngeler üzerind