Yer’in o güne kadar sanıldığı gibi evrenin merkezi olmadığını ve öbür gezeg bulmacada nedir?

Yer’in o güne kadar sanıldığı gibi evrenin merkezi olmadığını ve öbür gezeg“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yer’in o güne kadar sanıldığı gibi evrenin merkezi olmadığını ve öbür gezeg” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yer’in o güne kadar sanıldığı gibi evrenin merkezi olmadığını ve öbür gezeg“ sorusuna cevap olarak “KOPERNİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlük yer’in o güne kadar sanıldığı gibi evrenin merkezi olmadığını ve öbür gezeg, yer’in o güne kadar sanıldığı gibi evrenin merkezi olmadığını ve öbür gezeg nedir, sözlükte yer’in o güne kadar sanıldığı gibi evrenin merkezi olmadığını ve öbür gezeg, bulmaca sözlüğü 'yer’in o güne kadar sanıldığı gibi evrenin merkezi olmadığını ve öbür gezeg', sözlükte yer’in o güne kadar sanıldığı gibi evrenin merkezi olmadığını ve öbür gezeg ne, bulmaca çözümü yer’in o güne kadar sanıldığı gibi evrenin merkezi olmadığını ve öbür gezeg, yer’in o güne kadar sanıldığı gibi evrenin merkezi olmadığını ve öbür gezeg açıklaması, yer’in o güne kadar sanıldığı gibi evrenin merkezi olmadığını ve öbür gezeg tanımı, yer’in o güne kadar sanıldığı gibi evrenin merkezi olmadığını ve öbür gezeg, bulmaca yer’in o güne kadar sanıldığı gibi evrenin merkezi olmadığını ve öbür gezeg, bulmacada yer’in o güne kadar sanıldığı gibi evrenin merkezi olmadığını ve öbür gezeg, bulmaca soruları yer’in o güne kadar sanıldığı gibi evrenin merkezi olmadığını ve öbür gezeg, yer’in o güne kadar sanıldığı gibi evrenin merkezi olmadığını ve öbür gezeg ne demek