Yer yuvarlağının yıl içinde Güneşe en uzak olduğu nokta bulmacada nedir?

Yer yuvarlağının yıl içinde Güneşe en uzak olduğu nokta“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yer yuvarlağının yıl içinde Güneşe en uzak olduğu nokta” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yer yuvarlağının yıl içinde Güneşe en uzak olduğu nokta“ sorusuna cevap olarak “AFEL”, “AFİL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı55

Anahtar Kelimeler:

sözlükte yer yuvarlağının yıl içinde güneşe en uzak olduğu nokta ne, yer yuvarlağının yıl içinde güneşe en uzak olduğu nokta tanımı, yer yuvarlağının yıl içinde güneşe en uzak olduğu nokta, bulmaca çözümü yer yuvarlağının yıl içinde güneşe en uzak olduğu nokta, bulmaca yer yuvarlağının yıl içinde güneşe en uzak olduğu nokta, bulmacada yer yuvarlağının yıl içinde güneşe en uzak olduğu nokta, bulmaca sözlüğü 'yer yuvarlağının yıl içinde güneşe en uzak olduğu nokta', sözlük yer yuvarlağının yıl içinde güneşe en uzak olduğu nokta, yer yuvarlağının yıl içinde güneşe en uzak olduğu nokta ne demek, sözlükte yer yuvarlağının yıl içinde güneşe en uzak olduğu nokta, bulmaca soruları yer yuvarlağının yıl içinde güneşe en uzak olduğu nokta, yer yuvarlağının yıl içinde güneşe en uzak olduğu nokta nedir, yer yuvarlağının yıl içinde güneşe en uzak olduğu nokta açıklaması