Yer altı suyunu taşıyan geçirimli katman bulmacada nedir?

Yer altı suyunu taşıyan geçirimli katman“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yer altı suyunu taşıyan geçirimli katman” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yer altı suyunu taşıyan geçirimli katman“ sorusuna cevap olarak “AKİFER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

yer altı suyunu taşıyan geçirimli katman nedir, bulmaca çözümü yer altı suyunu taşıyan geçirimli katman, yer altı suyunu taşıyan geçirimli katman tanımı, bulmaca sözlüğü 'yer altı suyunu taşıyan geçirimli katman', yer altı suyunu taşıyan geçirimli katman ne demek, yer altı suyunu taşıyan geçirimli katman açıklaması, bulmaca yer altı suyunu taşıyan geçirimli katman, yer altı suyunu taşıyan geçirimli katman, sözlükte yer altı suyunu taşıyan geçirimli katman ne, bulmaca soruları yer altı suyunu taşıyan geçirimli katman, sözlükte yer altı suyunu taşıyan geçirimli katman, bulmacada yer altı suyunu taşıyan geçirimli katman, sözlük yer altı suyunu taşıyan geçirimli katman