Yer altı suyunu taşıyan geçirimli katman bulmacada nedir?

Yer altı suyunu taşıyan geçirimli katman“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yer altı suyunu taşıyan geçirimli katman” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yer altı suyunu taşıyan geçirimli katman“ sorusuna cevap olarak “AKİFER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

yer altı suyunu taşıyan geçirimli katman nedir, sözlük yer altı suyunu taşıyan geçirimli katman, bulmaca sözlüğü 'yer altı suyunu taşıyan geçirimli katman', yer altı suyunu taşıyan geçirimli katman, bulmaca yer altı suyunu taşıyan geçirimli katman, bulmaca çözümü yer altı suyunu taşıyan geçirimli katman, yer altı suyunu taşıyan geçirimli katman açıklaması, yer altı suyunu taşıyan geçirimli katman tanımı, sözlükte yer altı suyunu taşıyan geçirimli katman, bulmaca soruları yer altı suyunu taşıyan geçirimli katman, yer altı suyunu taşıyan geçirimli katman ne demek, bulmacada yer altı suyunu taşıyan geçirimli katman, sözlükte yer altı suyunu taşıyan geçirimli katman ne