Yer Altındaki Sıcak Su Kaynakları bulmacada nedir?

Yer Altındaki Sıcak Su Kaynakları“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yer Altındaki Sıcak Su Kaynakları” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yer Altındaki Sıcak Su Kaynakları“ sorusuna cevap olarak “JEOTERMAL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'yer altındaki sıcak su kaynakları', yer altındaki sıcak su kaynakları tanımı, sözlükte yer altındaki sıcak su kaynakları, sözlükte yer altındaki sıcak su kaynakları ne, bulmacada yer altındaki sıcak su kaynakları, sözlük yer altındaki sıcak su kaynakları, yer altındaki sıcak su kaynakları nedir, yer altındaki sıcak su kaynakları ne demek, yer altındaki sıcak su kaynakları açıklaması, bulmaca soruları yer altındaki sıcak su kaynakları, bulmaca yer altındaki sıcak su kaynakları, bulmaca çözümü yer altındaki sıcak su kaynakları, yer altındaki sıcak su kaynakları