Yeniliğe Karşı Olan İşçi Akımı bulmacada nedir?

Yeniliğe Karşı Olan İşçi Akımı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yeniliğe Karşı Olan İşçi Akımı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yeniliğe Karşı Olan İşçi Akımı“ sorusuna cevap olarak “LUDDİZM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

sözlükte yeniliğe karşı olan i̇şçi akımı ne, sözlükte yeniliğe karşı olan i̇şçi akımı, yeniliğe karşı olan i̇şçi akımı tanımı, yeniliğe karşı olan i̇şçi akımı nedir, yeniliğe karşı olan i̇şçi akımı açıklaması, sözlük yeniliğe karşı olan i̇şçi akımı, yeniliğe karşı olan i̇şçi akımı, bulmaca soruları yeniliğe karşı olan i̇şçi akımı, bulmacada yeniliğe karşı olan i̇şçi akımı, bulmaca sözlüğü 'yeniliğe karşı olan i̇şçi akımı', bulmaca yeniliğe karşı olan i̇şçi akımı, bulmaca çözümü yeniliğe karşı olan i̇şçi akımı, yeniliğe karşı olan i̇şçi akımı ne demek