Yeni oluşmuş kan damarlarında meydana gelen tümör bulmacada nedir?

Yeni oluşmuş kan damarlarında meydana gelen tümör“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yeni oluşmuş kan damarlarında meydana gelen tümör” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yeni oluşmuş kan damarlarında meydana gelen tümör“ sorusuna cevap olarak “HAMARTOM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı49

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları yeni oluşmuş kan damarlarında meydana gelen tümör, bulmacada yeni oluşmuş kan damarlarında meydana gelen tümör, bulmaca sözlüğü 'yeni oluşmuş kan damarlarında meydana gelen tümör', yeni oluşmuş kan damarlarında meydana gelen tümör açıklaması, yeni oluşmuş kan damarlarında meydana gelen tümör nedir, sözlükte yeni oluşmuş kan damarlarında meydana gelen tümör, sözlük yeni oluşmuş kan damarlarında meydana gelen tümör, sözlükte yeni oluşmuş kan damarlarında meydana gelen tümör ne, yeni oluşmuş kan damarlarında meydana gelen tümör ne demek, bulmaca çözümü yeni oluşmuş kan damarlarında meydana gelen tümör, bulmaca yeni oluşmuş kan damarlarında meydana gelen tümör, yeni oluşmuş kan damarlarında meydana gelen tümör tanımı, yeni oluşmuş kan damarlarında meydana gelen tümör