Yeni Belirmeğe Başlamış Ağaç Budağı bulmacada nedir?

Yeni Belirmeğe Başlamış Ağaç Budağı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yeni Belirmeğe Başlamış Ağaç Budağı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yeni Belirmeğe Başlamış Ağaç Budağı“ sorusuna cevap olarak “USLUC” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

yeni belirmeğe başlamış ağaç budağı, yeni belirmeğe başlamış ağaç budağı ne demek, sözlük yeni belirmeğe başlamış ağaç budağı, bulmacada yeni belirmeğe başlamış ağaç budağı, yeni belirmeğe başlamış ağaç budağı nedir, bulmaca yeni belirmeğe başlamış ağaç budağı, bulmaca çözümü yeni belirmeğe başlamış ağaç budağı, bulmaca sözlüğü 'yeni belirmeğe başlamış ağaç budağı', yeni belirmeğe başlamış ağaç budağı açıklaması, sözlükte yeni belirmeğe başlamış ağaç budağı, sözlükte yeni belirmeğe başlamış ağaç budağı ne, yeni belirmeğe başlamış ağaç budağı tanımı, bulmaca soruları yeni belirmeğe başlamış ağaç budağı