Yemek yerken ya da tükürüğü yutarken sindirim sistemine aşırı hava girmesi bulmacada nedir?

Yemek yerken ya da tükürüğü yutarken sindirim sistemine aşırı hava girmesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yemek yerken ya da tükürüğü yutarken sindirim sistemine aşırı hava girmesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yemek yerken ya da tükürüğü yutarken sindirim sistemine aşırı hava girmesi“ sorusuna cevap olarak “AEROFAJİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

sözlükte yemek yerken ya da tükürüğü yutarken sindirim sistemine aşırı hava girmesi, yemek yerken ya da tükürüğü yutarken sindirim sistemine aşırı hava girmesi, yemek yerken ya da tükürüğü yutarken sindirim sistemine aşırı hava girmesi tanımı, bulmaca çözümü yemek yerken ya da tükürüğü yutarken sindirim sistemine aşırı hava girmesi, yemek yerken ya da tükürüğü yutarken sindirim sistemine aşırı hava girmesi nedir, yemek yerken ya da tükürüğü yutarken sindirim sistemine aşırı hava girmesi açıklaması, bulmacada yemek yerken ya da tükürüğü yutarken sindirim sistemine aşırı hava girmesi, sözlük yemek yerken ya da tükürüğü yutarken sindirim sistemine aşırı hava girmesi, bulmaca yemek yerken ya da tükürüğü yutarken sindirim sistemine aşırı hava girmesi, sözlükte yemek yerken ya da tükürüğü yutarken sindirim sistemine aşırı hava girmesi ne, bulmaca soruları yemek yerken ya da tükürüğü yutarken sindirim sistemine aşırı hava girmesi, bulmaca sözlüğü 'yemek yerken ya da tükürüğü yutarken sindirim sistemine aşırı hava girmesi', yemek yerken ya da tükürüğü yutarken sindirim sistemine aşırı hava girmesi ne demek