Yelkenli gemilerde arka direk bulmacada nedir?

Yelkenli gemilerde arka direk“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yelkenli gemilerde arka direk” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yelkenli gemilerde arka direk“ sorusuna cevap olarak “MİZANA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'yelkenli gemilerde arka direk', bulmacada yelkenli gemilerde arka direk, yelkenli gemilerde arka direk açıklaması, yelkenli gemilerde arka direk, bulmaca soruları yelkenli gemilerde arka direk, yelkenli gemilerde arka direk ne demek, sözlükte yelkenli gemilerde arka direk, bulmaca çözümü yelkenli gemilerde arka direk, sözlük yelkenli gemilerde arka direk, bulmaca yelkenli gemilerde arka direk, sözlükte yelkenli gemilerde arka direk ne, yelkenli gemilerde arka direk tanımı, yelkenli gemilerde arka direk nedir