Yekenin dümene bağlandığı en üst kısım bulmacada nedir?

Yekenin dümene bağlandığı en üst kısım“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yekenin dümene bağlandığı en üst kısım” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yekenin dümene bağlandığı en üst kısım“ sorusuna cevap olarak “DÜMENTASI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

yekenin dümene bağlandığı en üst kısım tanımı, yekenin dümene bağlandığı en üst kısım nedir, sözlükte yekenin dümene bağlandığı en üst kısım, yekenin dümene bağlandığı en üst kısım, bulmacada yekenin dümene bağlandığı en üst kısım, bulmaca yekenin dümene bağlandığı en üst kısım, bulmaca sözlüğü 'yekenin dümene bağlandığı en üst kısım', yekenin dümene bağlandığı en üst kısım ne demek, yekenin dümene bağlandığı en üst kısım açıklaması, bulmaca çözümü yekenin dümene bağlandığı en üst kısım, sözlükte yekenin dümene bağlandığı en üst kısım ne, bulmaca soruları yekenin dümene bağlandığı en üst kısım, sözlük yekenin dümene bağlandığı en üst kısım