Yazıyı yada konuşmayı gereksiz ayrıntılarla uzatma bulmacada nedir?

Yazıyı yada konuşmayı gereksiz ayrıntılarla uzatma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yazıyı yada konuşmayı gereksiz ayrıntılarla uzatma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yazıyı yada konuşmayı gereksiz ayrıntılarla uzatma“ sorusuna cevap olarak “HAŞİV” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

sözlük yazıyı yada konuşmayı gereksiz ayrıntılarla uzatma, yazıyı yada konuşmayı gereksiz ayrıntılarla uzatma açıklaması, bulmaca çözümü yazıyı yada konuşmayı gereksiz ayrıntılarla uzatma, sözlükte yazıyı yada konuşmayı gereksiz ayrıntılarla uzatma, bulmaca yazıyı yada konuşmayı gereksiz ayrıntılarla uzatma, bulmaca soruları yazıyı yada konuşmayı gereksiz ayrıntılarla uzatma, yazıyı yada konuşmayı gereksiz ayrıntılarla uzatma, bulmacada yazıyı yada konuşmayı gereksiz ayrıntılarla uzatma, yazıyı yada konuşmayı gereksiz ayrıntılarla uzatma ne demek, yazıyı yada konuşmayı gereksiz ayrıntılarla uzatma nedir, sözlükte yazıyı yada konuşmayı gereksiz ayrıntılarla uzatma ne, yazıyı yada konuşmayı gereksiz ayrıntılarla uzatma tanımı, bulmaca sözlüğü 'yazıyı yada konuşmayı gereksiz ayrıntılarla uzatma'