Yaz Kış Yeşil Kalan İnce Uzun Birağaç bulmacada nedir?

Yaz Kış Yeşil Kalan İnce Uzun Birağaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yaz Kış Yeşil Kalan İnce Uzun Birağaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yaz Kış Yeşil Kalan İnce Uzun Birağaç“ sorusuna cevap olarak “SELVİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

yaz kış yeşil kalan i̇nce uzun birağaç açıklaması, yaz kış yeşil kalan i̇nce uzun birağaç, yaz kış yeşil kalan i̇nce uzun birağaç nedir, bulmacada yaz kış yeşil kalan i̇nce uzun birağaç, yaz kış yeşil kalan i̇nce uzun birağaç ne demek, yaz kış yeşil kalan i̇nce uzun birağaç tanımı, sözlükte yaz kış yeşil kalan i̇nce uzun birağaç ne, sözlük yaz kış yeşil kalan i̇nce uzun birağaç, sözlükte yaz kış yeşil kalan i̇nce uzun birağaç, bulmaca soruları yaz kış yeşil kalan i̇nce uzun birağaç, bulmaca çözümü yaz kış yeşil kalan i̇nce uzun birağaç, bulmaca sözlüğü 'yaz kış yeşil kalan i̇nce uzun birağaç', bulmaca yaz kış yeşil kalan i̇nce uzun birağaç