Yaylalarda yetişen dikenli bitki türü bulmacada nedir?

Yaylalarda yetişen dikenli bitki türü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yaylalarda yetişen dikenli bitki türü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yaylalarda yetişen dikenli bitki türü“ sorusuna cevap olarak “KEVEN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü yaylalarda yetişen dikenli bitki türü, sözlükte yaylalarda yetişen dikenli bitki türü, bulmaca yaylalarda yetişen dikenli bitki türü, yaylalarda yetişen dikenli bitki türü ne demek, yaylalarda yetişen dikenli bitki türü açıklaması, sözlükte yaylalarda yetişen dikenli bitki türü ne, bulmaca soruları yaylalarda yetişen dikenli bitki türü, yaylalarda yetişen dikenli bitki türü, sözlük yaylalarda yetişen dikenli bitki türü, bulmaca sözlüğü 'yaylalarda yetişen dikenli bitki türü', yaylalarda yetişen dikenli bitki türü nedir, bulmacada yaylalarda yetişen dikenli bitki türü, yaylalarda yetişen dikenli bitki türü tanımı