Yaylalarda yetişen dikenli bir ot bulmacada nedir?

Yaylalarda yetişen dikenli bir ot“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yaylalarda yetişen dikenli bir ot” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yaylalarda yetişen dikenli bir ot“ sorusuna cevap olarak “KIRTIL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları yaylalarda yetişen dikenli bir ot, yaylalarda yetişen dikenli bir ot tanımı, sözlükte yaylalarda yetişen dikenli bir ot ne, sözlükte yaylalarda yetişen dikenli bir ot, yaylalarda yetişen dikenli bir ot açıklaması, yaylalarda yetişen dikenli bir ot nedir, bulmacada yaylalarda yetişen dikenli bir ot, bulmaca yaylalarda yetişen dikenli bir ot, yaylalarda yetişen dikenli bir ot ne demek, yaylalarda yetişen dikenli bir ot, bulmaca sözlüğü 'yaylalarda yetişen dikenli bir ot', sözlük yaylalarda yetişen dikenli bir ot, bulmaca çözümü yaylalarda yetişen dikenli bir ot