Yayladaki büyükbaş hayvanların barınağı bulmacada nedir?

Yayladaki büyükbaş hayvanların barınağı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yayladaki büyükbaş hayvanların barınağı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yayladaki büyükbaş hayvanların barınağı“ sorusuna cevap olarak “HAYAT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

sözlükte yayladaki büyükbaş hayvanların barınağı ne, sözlük yayladaki büyükbaş hayvanların barınağı, bulmacada yayladaki büyükbaş hayvanların barınağı, bulmaca sözlüğü 'yayladaki büyükbaş hayvanların barınağı', yayladaki büyükbaş hayvanların barınağı tanımı, bulmaca soruları yayladaki büyükbaş hayvanların barınağı, yayladaki büyükbaş hayvanların barınağı nedir, bulmaca çözümü yayladaki büyükbaş hayvanların barınağı, sözlükte yayladaki büyükbaş hayvanların barınağı, yayladaki büyükbaş hayvanların barınağı açıklaması, yayladaki büyükbaş hayvanların barınağı ne demek, bulmaca yayladaki büyükbaş hayvanların barınağı, yayladaki büyükbaş hayvanların barınağı