Yavrularını sırtında taşıyan keseli bir hayvan bulmacada nedir?

Yavrularını sırtında taşıyan keseli bir hayvan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yavrularını sırtında taşıyan keseli bir hayvan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yavrularını sırtında taşıyan keseli bir hayvan“ sorusuna cevap olarak “SARİG” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

yavrularını sırtında taşıyan keseli bir hayvan nedir, yavrularını sırtında taşıyan keseli bir hayvan açıklaması, bulmaca çözümü yavrularını sırtında taşıyan keseli bir hayvan, sözlükte yavrularını sırtında taşıyan keseli bir hayvan ne, sözlük yavrularını sırtında taşıyan keseli bir hayvan, bulmaca soruları yavrularını sırtında taşıyan keseli bir hayvan, yavrularını sırtında taşıyan keseli bir hayvan tanımı, yavrularını sırtında taşıyan keseli bir hayvan, bulmaca yavrularını sırtında taşıyan keseli bir hayvan, bulmaca sözlüğü 'yavrularını sırtında taşıyan keseli bir hayvan', bulmacada yavrularını sırtında taşıyan keseli bir hayvan, sözlükte yavrularını sırtında taşıyan keseli bir hayvan, yavrularını sırtında taşıyan keseli bir hayvan ne demek